Pro uživatele projektu Blue4net - domény a mail

Jako dodavatelé aplikace Blue4net nabízíme i související služby uživatelům tohoto projektu. Jedá se především o tyto:

  • domény CZ, EU, COM, NET, INFO za cenu 400 Kč vč. DPH na rok (objednávejte zde)
  • mailhosting - tedy emailovou schránku na Vaší doméně cena 430 Kč ročně
  • grafické práce - vytvoření unikátního stylu, cena dohodou

Projekt Blue4NET
je internetový uživatelský a prezentační systém, jehož součástí je provizní systém pro uživatele. Registrovat se do něj můžete zde: http://domeny.keytech.cz/registrace.php

Registrací do projektu získáváte:
    Internetové stránky s možností editace (Osobní web uživatele Blue4net)
    Můj internetový e-shop s možností editace produktů ( Můj-eshop)
    Možnost nabízet uživatelský a prezentační program jiným zájmecům za provize (prezentace programu)
    Možnost osobního i firemního využívání.

V rámci programu můžete provádět objednávky a platby přes obchodní modely, které jsou umístěné na Vašich internetových stránkách. Za objednávku a platbu jakéhokoliv produktu získáte provize.

Uživatelský a prezentační program je určen:
pro instituce, firmy a podnikatel, kteří chtějí prezentovat své produktu v siti desetitisíců uživatelů, která se denně neustále rozšiřuje.
Je určen pro uživatele, kteří chtějí šířením vydělávat peníze.
Je určen pro osobní i firemní využívání všech obchodních modelů.

Funkční popis projektu Blue4NET (B4N)
Uživatelé se pomocí registrační procedury získají svého nadřízeného - majitele partnerského webu B4N, na kterém se uživatel zaregistruje. Tím dostane svůj osobní web na zvolené subdoméně, získá Plnou verzi aplikace Blue4NET na 30 dnů a může za podmínek dále definovaných pobírat provize z provizního systému obchodních modelů po vyplnění dalších údajů v jeho uživatelském profilu. (zobrazují se zádržné provize) Během těchto 30ti dnů má možnost zakoupit plnou verzi aplikace B4N. Všechny ostatní provize vyčkávají na to, jak se uživatel zachová po uvedených 30ti dnech.

Eshop / Plná verze aplikace B4N
Uživatel, který používá Plnou verzi, si může zřídit eshop, resp. více (volitelné v extranetu pomocí proměnné) různých eshopů, které obsahují produkty nebo služby, které prodává a které si uživatel vytvoří a rozčlení do kategorií v Extranetu B4N. Každý nový eshop je nutné správcem odsouhlasit. Každý eshop musí majitel zařadit do jedné podsekce a musí mu bých přiřazen region, ve kterém je majitel schopen vyřizovat objednávky, a dále musí určit měnu, ve které obchoduje. Změnu měny může provádět pouze správce a ten zodpovídá za schvalování e-shopu. Systém musí znát kurzy pro přepočet měny na Kč v platebním styku s B4N. E-shopy se veřejně zobrazují takto sdružené do podsekcí a hlavních sekcí. Pořadí eshopu v rámci sekce je určeno správcem. 

 

Kontakt:

technickapodpora@blue4net.cz

www.blue4net.cz