Vývoj softwaru na zákázku

Společnost KeyTech nabízí vývoj softwarových aplikací na míru. Disponujeme dvěma nezávislými programátorskými týmy. Programujeme převážně databázové aplikace dle požadavků zákazníka. Jako příklady, co může Vaše softwarová aplikace řešit uvádíme přehled modulů, které již jsme v našich projektech použili. V prostředí lokální sítě, či vzdáleného připojení k MS Windows Serveru hodně často implentujeme řešení do informačního systému Helios Orange v prostředí MS .NET. Pro potřeby online aplikací využíváme jak operační systém Linux tak MS ASP.NET a opensource DotNetNuke.

Databázové aplikace na míru - Windows

Databázové aplikace v prostředí MS Windows

Platforma:

MS Windows, MS SQL nebo MS Developer Express, .NET Framework 1.1

Zadání objednatele:

Aplikace má sloužit k jednoduché evidenci obchodních kontaktů a zakázek. Umožňuje sledovat vyvíjené aktivity k zakázce a v jakém je právě zakázka stavu. K zakázkám, kontaktům i firmám lze jednoduše přidávat dokumenty, které jsou evidovány jednotně přímo v databázi.

Vlastnosti a použité komponenty:

Vzhled aplikace na míru MS Windows

Vlevo orientované hlavní menu s podmenu s jednotlivými implementovanými moduly. Vpravo přehledové okno (seznam) s možností filtrování, třídění a seskupování záznamů. Po označení záznamů lze zvolit i funkci exportu do MS Excel nebo OpenOffice.

Aplikace má velmi jednoduché a intuitivní ovládání, na které jsou uživatelé MS Widnows zvyklí a rychle se v něm zorientují.

Instalace

Doporučujeme instalaci technikem. Je vyžadována instalace databázového serveru a prostředí.

MS .NET Framework 1.1 i SQL Server 2005 Express Edition jsou k dispozici ke stažení na stránkách společnosti Microsoft.

 

Hardwarové požadavky

Standardní kancelářské PC
Minimum paměti RAM:  256 MB